Gość Fabryki Inspiracji:

Jacek Żakowski

Jacek Żakowski

Jacek Żakowski (ur. 1957 w Warszawie) - polski dziennikarz i publicysta. Obecnie związany z tygodnikiem "Polityka". Kierownik Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie.


więcej

Jacek Żakowski w opolskiej Fabryce Inspiracji

Plakat ze spotkana z Jacek Żakowski
2007-12-12


Znany dziennikarz i publicysta związany z „Polityką" odwiedził 11 grudnia mury drukarni Opolgraf. „Nauczka" - ostatnia książka Żakowskiego, która niedawno zeszła z maszyn opolskiej drukarni stała się pretekstem do spotkania.

Tłumnie zgromadzeni opolanie, przez ponad półtorej godziny, żywo dyskutowali z gościem o scenie politycznej, demokracji i mądrości tłumu. Nasz gość trafnie podsumowywał posunięcia kolejnych ekip rządzących, przedstawiał skutki tych działań i towarzyszące im nastroje społeczne.

Na prośbę słuchaczy rysował optymistyczne i pesymistyczne scenariusze dla Polski. Na koniec ustawiła się do autora długa kolejka wielbicieli po autografy. Co ciekawe Żakowski po raz pierwszy odwiedził Opole, szkoda tylko, że zabrakło czasu, by pokazać mu najciekawsze miejsca stolicy Opolszczyzny. - Chętnie pojawię się tutaj znowu - zadeklarował Jacek Żakowski. Drukarnia Opolgraf i opolanie „trzymają autora za słowo".


do pobrania notka prasowa

powrót | Jacek Żakowski

GALERIA ZDJĘĆ

Jacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce InspiracjiJacek Żakowski w Fabryce Inspiracji

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter