Gość Fabryki Inspiracji:

Wojciech Eichelberger

Wojciech Eichelberger

(właść. Tadeusz Wojciech Eichelberger) urodził się w 1944 roku we Lwowie, skończył liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, absolwent psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Psycholog, psychoterapeuta (od 1968 r.), pisarz.


więcej

Spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem

Plakat ze spotkana z Wojciech Eichelberger
2008-03-14


Znakomity psychoterapeuta, autor wielu książek i artykułów z dziedziny psychologii 14 marca odwiedził Opole w ramach cyklu Fabryka Inspiracji. 14 marca o godzinie 18.00 w drukarni Opolgraf zgromadzili się wielbiciele twórczości Wojciecha Eichelbergera.

Czytelników jego książek, artykułów i felietonów publikowanych na łamach m.in. Zwierciadła, Twojego Stylu, Wysokich Obcasów, Gazety Wyborczej, Charakterów, Polityki, czy Pulsu Biznesu poruszali spektrum tematów dotyczących naszego codziennego życia. Rozmawiano o związkach, miłości kłopotach, smutkach i radościach codzienności. O tym jak sobie radzić z tym wszystkim co zaskakujące w naszym życiu i nie zawsze przyjemne. Wielu zgromadzonych interesował temat doświadczeń autora z buddyzmem. Pan Wojciech Eichelberger pokazał również czytelnikom i czytelniczkom jak pomagać sobie i innym za pomocą bajek w związku z ostatnio wydaną książką „Bajka to życie”. Było niezwykle ciekawie i często poruszająco.


do pobrania notka prasowa

powrót | Wojciech Eichelberger

GALERIA ZDJĘĆ

Wojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce InspiracjiWojciech Eichelberger w Fabryce Inspiracji

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter