Gość Fabryki Inspiracji:

Joanna Białobrzeska

Joanna Białobrzeska

Joanna Białobrzeska - nauczycielka i autorka serii podręczników dla dzieci.


więcej

Edukacja z pasją! Joanna Białobrzeska w Fabryce Inspiracji

Plakat ze spotkana z Joanna Białobrzeska
2010-04-22


Wiosna każdego roku to dla rodziców czas decyzji o wyborze szkół dla swoich dzieci, a dla nauczycieli czas poszukiwań programów edukacyjnych i podręczników spośród wielu propozycji znajdujących się na rynku. Mimo wielu sprzecznych informacji i napływających do nas różnych wiadomości nie zapominajmy, że najważniejsze podczas tych wyborów jest DZIECKO. I to ono od pierwszego dnia w szkole powinno uwierzyć w to, że uczenie się jest fascynującym odkrywaniem świata.

22 kwietnia (czwartek, Fabryka Inspiracji, godz. 17.30) Drukarnia Opolgraf wraz z Wydawnictwem Didasko zapraszają na spotkanie z Joanną Białobrzeską – nauczycielką i autorką serii podręczników dla dzieci. W trakcie spotkania pani Joanna opowie o tym, w jaki sposób w swojej pracy z dziećmi i w swoich książkach realizuje oraz prezentuje nowoczesne metody nauczania uwzględniające potrzeby współczesnych dzieci, ich style uczenia się i zapamiętywania.

Autorka przedstawi swoją propozycję serii podręczników dla klas I-III szkoły podstawowej przygotowanych do nowej podstawy programowej – nowatorskich, nowoczesnych, sprawiających, że zarówno nauczanie, jak i uczenie się staje się pasją.

Pakiet edukacyjny „Od A do Z” dla klasy I autorstwa Joanny Białobrzeskiej otrzymał w bieżącym roku Certyfikat Klasy Marzeń 2010 przyznany w czasie Targów Edukacyjnych EDUKACJA 2010.  Warto zwrócić uwagę na pakiet dla klasy II, którego podręcznik pt. „Ala i Adam na tropach zagubionego skarbu” ma szansę stać się edukacyjnym hitem wśród najmłodszych uczniów.

Spotkanie z Joanną Białobrzeską jest organizowane z myślą o nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej, którzy poszukują w swojej pracy ciągłych wyzwań i stawiają potrzeby dziecka na pierwszym planie. Równie gorąco zapraszamy rodziców, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w edukację swoich dzieci.

Zapraszamy!

Inicjator projektu: Opolgraf S.A., Wydawnictwo Didasko

Patronat medialny: Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, TVP Opole, Wydawca, drukarnie.com.pl

Drukarnia OPOLGRAF SA jest jedną z czołowych drukarń dziełowych w Polsce. Produkuje rocznie ok. 8 milionów książek pod 1700 tytułami. W latach: 2007, 2008 oraz 2009 otrzymała miano Najlepszej Drukarni Dziełowej w Polsce, uzyskując najwyższe noty wśród wydawców z całej Polski (ranking drukarń dziełowych według miesięcznika „Wydawca” 2007 oraz „Magazynu Literackiego Książki” 2008, 2009). Dynamiczny rozwój drukarni docenił także dziennik „Puls Biznesu”, przyznając jej, już po raz trzeci, Gazele Biznesu 2008. Drukarnia specjalizuje się w druku książek w oprawie miękkiej, twardej oraz zeszytowej, w druku magazynów reklamowych oraz akcydensów.

Wydawnictwo DIDASKO jest prowadzone przez małżeństwo Joannę i Piotra Białobrzeskich, właścicieli Przedszkola „Rośnij z Didasko” oraz Szkoły Podstawowej „Didasko”. Oficyna ta publikuje i promuje nowoczesne pomoce edukacyjne, książki i podręczniki dla dzieci  od 3. do 10. roku życia oraz pomoce i poradniki dydaktyczne dla nauczycieli. Organizuje również konferencje, podczas których propaguje nowe metody pracy z dziećmi.

Kontakt: Justyna Gruszecka-Stec

Tel. 506 029 888powrót | Joanna Białobrzeska

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter