Gość Fabryki Inspiracji:

Grzegorz Miecugow

Grzegorz Miecugow

Grzegorz Miecugow – znany dziennikarz telewizyjny, absolwent Wydziału Filozofii UW. Autor książek: "Inny punkt widzenia", "Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu" i "Przypadek". 


więcej

Szczęściarz o przypadku z „Przypadkiem”

2010-05-29


28 maja Fabrykę Inspiracji w Opolgrafie odwiedził kolejny znakomity gość – Grzegorz Miecugow. Pretekstem do spotkania z Opolanami stała się jego pierwsza powieść beletrystyczna „Przypadek”, która niedawno pojawiła się na półkach polskich księgarń.

Zgromadzona licznie publiczność żywiołowo powitała gościa na specjalnej fabrycznej scenie. Wygodne fotele z Agaty sprzyjały rozmowom o książce i barwnym życiu znanego dziennikarza.  Jego książka „Przypadek” powstała z rozmyślań. Ja na co dzień myślę o różnych rzeczach, takich które nie dotyczą codzienności i pomyślałem sobie, że chciałbym trochę opowiedzieć o rzeczach, które mnie nurtują – tak powstał  „Przypadek”. Pierwszym recenzentem była jego żona, która z zapałem przeczytała książkę w poszukiwaniu odniesień do swojego prywatnego życia. Skończywszy stwierdziła – No dobra masz szczęście nie ma nic. I nie tylko w tym przypadku nasz gość miał szczęście... Jak sam twierdzi jest dzieckiem szczęścia - Praca mnie znalazła, miłość mnie znalazła, szczęście mnie znalazło.

W takim optymistycznym i radosnym tonie toczyła się prawie dwugodzinna rozmowa między opolska publicznością a majowym gościem Fabryki Inspiracji Grzegorzem Miecugowem. Pasjonujące historie i anegdoty miały kontynuacje w kuluarach przy dedykacjach składanych na „Przypadku”. 

Spotkanie poprowadzili: Tomasz Zacharewicz, Magdalena Luniak

 Zapraszamy na dłuższą relację ze spotkania

 


do pobrania notka prasowa

powrót | Grzegorz Miecugow

GALERIA ZDJĘĆ

Grzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce InspiracjiGrzegorz Miecugow w Fabryce Inspiracji

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter