Gość Fabryki Inspiracji:

Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz

(ur. 13 września 1964 w Piasecznie) – polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny, pisarz science-fiction i działacz fandomu.


więcej

Rafał Ziemkiewicz w Opolu

Plakat ze spotkana z Rafał Ziemkiewicz
2008-04-25


W piątkowy wieczór na kolejnym spotkaniu w Fabryce Inspiracji gościliśmy znakomitego dziennikarza, publicystę i pisarza – Rafała Ziemkiewicza.

 25 kwietnia o godzinie 18.00 w drukarni Opolgraf powitaliśmy Rafała Ziemkiewicza. Pretekstu do spotkania z takim publicystą wcale nie potrzeba, ale znalazł się… Nasz gość napisał właśnie kolejną książkę z serii publicystycznych dywagacji o meandrach naszej politycznej rzeczywistości, która trafi na rynek księgarski 17 maja.

„Czas wrzeszczących staruszków” to najświeższa część swoistej trylogii o zagrożeniach i szansach Polski, w skład której zaliczymy „Polactwo” i „Michnikowszczyznę. Śmiałe komentarze autora wzbudzały burzliwe dyskusje na tematy dotyczące kondycji naszej sceny politycznej. Licznie zgromadzona publiczność pytała również o twórczość fantasy, bo nie bez kozery nasz gość otrzymał wiele nagród w plebiscytach czytelników tego gatunku, ot chociażby nagrodę im. Janusza Zajdla. Długa kolejka ustawiła się do autora po zakończonym spotkaniu i autografów nie było końca.


do pobrania notka prasowa

powrót | Rafał Ziemkiewicz

GALERIA ZDJĘĆ

Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko” Ziemkiewicz w Fabryce Inspiracji „włożył kij w mrowisko”

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter