Gość Fabryki Inspiracji:

Marcin Fabjański

Marcin Fabjański

Filozofię Zachodu studiował w Poznaniu i w Yorku (Wielka Brytania) i w ten oto sposób został doktorem. Prawie dwa lata spędził w Azji – m.in. w Indiach, Chinach, Nepalu, Tajlandii i Birmie, gdzie intensywnie medytował i zgłębiał filozofię Wschodu. W USA został certyfikowanym instruktorem Mind-Body Bridging, w Chinach – dla równowagi kulturowej - nauczycielem medytacji w ruchu: Zhineng Qigong. Autor pierwszego polskiego poradnika praktyki filozoficznej „Stoicyzm Uliczny”, innych książek, filmów dokumentalnych i scenariuszy.

Dziennikarz nagrodzony między innymi Grand Pressem i nagrodami Independent Press Association w Nowym Jorku. W magazynie „Coaching” prowadzi autorską rubrykę „Metafizyka dla neurotyka”.

Twórca projektu odzyskiwania szczęścia w codziennym życiu -  www.selfoff.com


więcej

Stoicka recepta na szczęście w Fabryce Inspiracji

2013-03-26


Czym tak naprawdę jest szczęście i co należy zrobić, żeby je osiągnąć? Czy filozofia stoicka może być sposobem na złagodzenie doświadczania mniej lub bardziej trudnych chwil w życiu? O tym wielbiciele książek  dowiedzieli się na kolejnym spotkaniu w ramach Fabryki Inspiracji organizowanym przez drukarnię Opolgraf i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Suterena", które odbyło się 21 marca 2013 r. w Restauracji Szara Willa w Opolu. Zaproszony gość – Marcin Fabjański - uznany filozof, autor książki „Stoicyzm uliczny” pokazał jak na co dzień stosować stoickie techniki mentalne i uzmysłowił ile warta jest chwila zatrzymania się w codziennym biegu.

Zobaczcie videorelację ze spotkania
powrót | Marcin Fabjański

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter