Gość fabryki inspiracji

NitkiewicziOpaska_mini.jpg

Magdalena Nitkiewicz i Paweł Opaska

Magdalena Nitkiewicz i Paweł Opaska we wrześniu 2006 roku na rowerach, wyruszyli w prawdziwą podróż życia. Bez konkretnej trasy, czy wyznaczonych terminów, przejechali niemal cały świat. Pokonali 33803 km, swoje przeżycia opisali na prawie 900 stronach książek „Przez świat na rowerach w dwa lata”.


Paweł Opaska (rocznik 1976)- sympatyczny, niezwykle otwarty, z błyskiem w oku, nie wygląda na 33 lata, które ma w metryce – tak napisała Gazeta Wrocławska (nie mam pojęcia skąd ta informacja o błysku, skoro z autorką tych słów rozmawiałem tylko telefonicznie…). Z wykształcenia ekonomista, z konieczności tymczasowy operator mikrofalówek. Za realizacją marzeń przez ponad pięć lat na zarobkowej emigracji. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, nosi go po świecie, to St. Petersburg, to Bliski Wschód. Trochę pisze, trochę fotografuje, ale przede wszystkim… planuje kolejne wyprawy.

Magdalena Nitkiewicz (rocznik późniejszy)- Biolog, botanik. Podobnie jak Beata Pawlikowska blondynka, tak samo ciekawa świata. Dla marzeń zrezygnowała z kariery, nie żałuje. Zwiedziła Europę, Bliski Wschód, kawałek Rosji. Przed opisywaną podróżą nigdy wcześniej nie jeździła rowerem, teraz niczym innym nie pojedzie. Silna, zdeterminowana, nie boi się wyzwań.
powrót

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter