Zapowiedzi

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Początkowo Fabryka Inspiracji była cyklem spotkań z publicystami, pisarzami, twórcami literatury czy osobami związanymi z kulturą.  Od ośmiu lat Opole odwiedzili m.in. Tomasz Raczek, Janusz
 L. Wiśniewski, Jacek Żakowski, Monika Szwaja, Szymon Hołownia, Andrzej Pilipiuk, Tymon Tymański czy Szczepan Twardoch. W związku z coraz większym zainteresowaniem czytelników chcieliśmy poszerzyć naszą działalność, dlatego Fabryka Inspiracji stała się Fundacją! Pierwszym, ale nie jedynym wydarzeniem organizowanym przez Fundację Fabryka Inspiracji będzie Festiwal Książki – Opole 2016! 


Aktualności


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

2011-07-30

Mrocznie w urokliwej szwedzkiej mieścinie...

Na antenie Radia Opole recenzujemy dla Państwa wakacyjne propozycje wydawnicze. Możecie nas słuchać w porannym sobotnim programie redaktora Donata Przybylskiego.

Zaczynamy od tajemnicy pewnego morderstwa... Coś, co zaintryguje i nie pozwoli spokojnie zasnąć aż do ostatniej strony...

W tym tygodniu w mroczny klimat kryminalnej historii wprost z urokliwej szwedzkiej mieściny przeniesie Was powieść „Syrenka” Camilli Läckberg.

Posłuchajcie jak na antenie Radia Opole - rozgłośni o największym zasięgu w regionie - kryminał Czarnej Serii Wydawnictwa Czarna Owca poleca Joanna Tołpa - Kierownik Działu Handlowego Opolgrafu.

czytaj całość
2011-07-02

Czym inspirowaliśmy Was przed wakacjami?

Zapraszamy do zobaczenia krótkiego skrótu tego co działo sie w Fabryce Inspiracji przed wakacjami. Kolejne spotkanie już we wrześniu. A teraz czytajcie, bo wakacje sprzyjają książkom :)

czytaj całość
2011-07-01

Fabryka Inspiracji z Rosją w tle

Ostatnia przed wakacjami Fabryka Inspiracji podjęła się tematyki dość trudnej - idei praw człowieka w zderzeniu z rzeczywistością. Nasz gość, Krystyna Kurczab-Redlich, znana dziennikarka i reportażystka, korespondentka polskich mediów w Rosji, przybliżyła sytuację łamania praw człowieka właśnie w tym kraju. Opowiedziała o tajemnicach odległej Rosji i jej mieszkańców.

zobacz relacje ze spotkania

czytaj całość więcej o gościu fabryki Inspiracji

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter