Zapowiedzi

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Początkowo Fabryka Inspiracji była cyklem spotkań z publicystami, pisarzami, twórcami literatury czy osobami związanymi z kulturą.  Od ośmiu lat Opole odwiedzili m.in. Tomasz Raczek, Janusz
 L. Wiśniewski, Jacek Żakowski, Monika Szwaja, Szymon Hołownia, Andrzej Pilipiuk, Tymon Tymański czy Szczepan Twardoch. W związku z coraz większym zainteresowaniem czytelników chcieliśmy poszerzyć naszą działalność, dlatego Fabryka Inspiracji stała się Fundacją! Pierwszym, ale nie jedynym wydarzeniem organizowanym przez Fundację Fabryka Inspiracji będzie Festiwal Książki – Opole 2016! 


Aktualności


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

2011-06-06

„Mogłem być kimś, ale… trafiłem do szkoły” - Jan Wróbel w Fabryce Inspiracji

"Jak będziesz niegrzeczny to pójdziesz do dyrektora"- takim zdaniem nauczyciele straszą niegrzecznych uczniów, którzy coś przeskrobali. Nasz czerwcowy gość to jednak dyrektor bardzo nietypowy, można powiedzieć "z ludzką twarzą". Na spotkaniu próbował poradzić Opolanom, jak będąc w szkole pozostać przy zdrowych zmysłach.

zobacz relacje ze spotkania

czytaj całość więcej o gościu fabryki Inspiracji
2011-05-13

Fabryka IKAREM uskrzydlona

13 maja podczas Targów Książki w Warszawie przyznano prestiżowe nominacje i nagrody Sezonu Ksiegarsko-Wydawniczego IKAR. Z ogromną radością śpieszymy zawiadomić, iż tegoroczną nominację IKARA i wyróżnienie  otrzymała drukarnia Opolgraf za oryginalne i umiejętne połączenie promocji własnej firmy z promocją książki i czytelnictwa, poprzez autorski projekt „Fabryka Inspiracji” – comiesięczne spotkania czytelników z autorami książek zainscenizowane we wnętrzach opolgrafowskiej introligatorni.

 

czytaj całość
2011-04-21

Ona i On, rowery dwa i kawał świata

W kwietniowej, bardzo rowerowej Fabryce Inspiracji działo się naprawdę dużo. Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu wprost pękała w szwach! Trudno się dziwić, atrakcji było naprawdę wiele. Opolska Wojewódzka Komenda Policji i jej rowerowa drużyna pomogła oznakować jednoślady Opolan, zachęcała także do zadbania o bezpieczeństwo użytkowników tych pojazdów. Kawiarnia „Pożegnanie z Afryką” posiliła strudzonych rowerzystów pyszną kawą, zaś wyjątkowi goście Fabryki zainspirowali do wojaży..

Zobacz relację ze spotkania

czytaj całość więcej o gościu fabryki Inspiracji

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter