Zapowiedzi

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Fabryka Inspiracji Fundacją!

Początkowo Fabryka Inspiracji była cyklem spotkań z publicystami, pisarzami, twórcami literatury czy osobami związanymi z kulturą.  Od ośmiu lat Opole odwiedzili m.in. Tomasz Raczek, Janusz
 L. Wiśniewski, Jacek Żakowski, Monika Szwaja, Szymon Hołownia, Andrzej Pilipiuk, Tymon Tymański czy Szczepan Twardoch. W związku z coraz większym zainteresowaniem czytelników chcieliśmy poszerzyć naszą działalność, dlatego Fabryka Inspiracji stała się Fundacją! Pierwszym, ale nie jedynym wydarzeniem organizowanym przez Fundację Fabryka Inspiracji będzie Festiwal Książki – Opole 2016! 


Aktualności


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

2007-04-30

Stanisław Tym z wizytą w zakładzie pracy

W opolskiej drukarni Opolgraf w długi weekend inspirująco wprowadził licznie zgromadzoną publiczność Stanisław Tym - gość cyklu Fabryka Inspiracji.

Fabryka Inspiracji zgromadziła w piątkowy wieczór 27 kwietnia liczną publiczność. Tym razem nie szum maszyn introligatorskich, lecz gromki śmiech zgromadzonych wielbicieli Stanisława Tyma, usłyszeć można było z drukarskich okien. - Był pan kiedyś z wizytą w zakładzie pracy? - dopytywał prowadzący spotkanie Tomasz Grzyb, wprowadzając gościa do introligatorni Opolgrafu. - W zakładzie pracy to ja proszę pana pracowałem - uściślił Tym - to było przedsiębiorstwo cukiernicze zwane „22 Lipca". I tak się zaczęło...

czytaj całość więcej o gościu fabryki Inspiracji
2007-03-26

Czytelników od Raczka dzieliła zbieraczka

W niecodziennej scenerii introligatorni Opolgrafu, opolanie spotkali się, z pierwszym gościem Fabryki Inspiracji - Tomaszem Raczkiem.

W piątkowy wieczór 23 marca w drukarni Opolgraf tuż przed 18.00 zamilkły maszyny introligatorskie. Przy dźwiękach motywu z „Jamesa Bonda" na halę introligatorni zapełnioną niemal do ostatniego krzesła wkroczył pan Tomasz Raczek.

czytaj całość więcej o gościu fabryki Inspiracji

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ NAS NA:

INICJATOR

SPONSORZY

PARTNERZY

Newsletter